Znajdź nas na

PO GODZINACH

Trwają zgłoszenia do nagrody „Świętokrzyski Anioł Dobroci”!

Trwają zgłoszenia do nagrody „Świętokrzyski Anioł Dobroci”! Przypomnijmy, że Zarząd Województwa Świętokrzyskiego, dostrzegając trud pracy i zaangażowania pracowników instytucji oraz organizacji działających w obszarze pomocy i integracji społecznej, ustanowił Nagrodę „Świętokrzyski Anioł Dobroci”. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej.

Świętokrzyski Anioł Dobroci Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Nagroda ma na celu uhonorowane, wyróżnienie oraz promocję instytucji pomocy społecznej, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń, a także osób fizycznych szczególnie silnie zaangażowanych w działalność pomocową na rzecz rodzin i osób znajdujących w trudnej sytuacji życiowej. Do Nagrody zgłaszać można wszelkie inicjatywy, projekty, wydarzenia, działania, których celem jest krzewienie idei bezinteresownej pomocy na rzecz drugiego człowieka w kategoriach:

  • indywidualnej – przeznaczonej dla osób, które ze szczególnym zaangażowaniem i poświęceniem niosą pomoc osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej,
  • grupowej – jednostek organizacyjnych pomocy i integracji społecznej, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych prowadzących działalność pomocową i wspierającą, realizujących innowacyjne działania.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 1 września 2021 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej pod numerami: 41 342 13  88 lub 41 342 17 18.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this