Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Trzy elektroniczne wagi i 900 gramów marihuany!

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 44-letniemu mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego, w którego mieszkaniu i garażu mundurowi znaleźli 900 gramów marihuany, trzy wagi elektroniczne oraz szklaną „lufkę”.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nie ma tygodnia, w którym nie pojawiłaby się informacja, o tym, że ostrowieccy mundurowi zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Tym razem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim we wtorkowe popołudnie patrolując teren naszego miasta, na jednej z ulic napotkali 44-latka, którego podejrzewali o posiadanie środków odurzających.

Legitymowany mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci przystąpili do działania i znaleźli w jego samochodzie porcję suszu roślinnego. Mundurowi  pojechali z 44-latkiem do miejsca jego zamieszkania, gdzie natrafili na kolejne porcje suszu oraz szklaną „lufkę”. W garażu należącym do mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli trzy wagi elektroniczne, dwa telefony komórkowe oraz kilka toreb foliowych z zawartością tego samego suszu roślinnego. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana w łącznej ilości blisko 900 gramów. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwa może teraz spędzić do 10 lat za kratkami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Dyrektorzy ostrowieckiego szpitala lekceważą zasady bezpieczeństwa! Na co jeszcze stać Andrzeja Gruzę?

FAKTY

Czeski film w ostrowieckim szpitalu!

FAKTY

Koronawirus Świętokrzyskie! Kolejny zakażony z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this