Znajdź nas na

FAKTY

Trzy elektroniczne wagi i 900 gramów marihuany!

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 44-letniemu mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego, w którego mieszkaniu i garażu mundurowi znaleźli 900 gramów marihuany, trzy wagi elektroniczne oraz szklaną „lufkę”.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Nie ma tygodnia, w którym nie pojawiłaby się informacja, o tym, że ostrowieccy mundurowi zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. Tym razem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim we wtorkowe popołudnie patrolując teren naszego miasta, na jednej z ulic napotkali 44-latka, którego podejrzewali o posiadanie środków odurzających.

Legitymowany mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci przystąpili do działania i znaleźli w jego samochodzie porcję suszu roślinnego. Mundurowi  pojechali z 44-latkiem do miejsca jego zamieszkania, gdzie natrafili na kolejne porcje suszu oraz szklaną „lufkę”. W garażu należącym do mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli trzy wagi elektroniczne, dwa telefony komórkowe oraz kilka toreb foliowych z zawartością tego samego suszu roślinnego. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana w łącznej ilości blisko 900 gramów. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany. Usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwa może teraz spędzić do 10 lat za kratkami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this