Znajdź nas na

FAKTY

Trzylatek spacerował ulicami Starachowic! Ojciec miał ponad promil alkoholu!

Ta historia skończyła się szczęśliwie, choć jej finał mógł być tragiczny. W piątkowe (5 maja) popołudnie starachowiccy policjanci zauważyli małego chłopca, który sam poruszał się chodnikiem na jednej z ulic miasta. Maluch powiedział policjantom jak ma na imię oraz w którym bloku mieszka. Dzięki policjantom bezpiecznie wrócił do matki.

Zdjęcie ilustracyjne Źródło: Freepik

Do zdarzenia doszło w minione piątkowe (5 maja) popołudnie w Starachowicach. Wtedy to policjanci ogniwa patrolowo- interwencyjnego pełniący służbę zauważyli małego chłopca bez opieki, zupełnie samego, który spacerował po chodniku. 3-latek powiedział policjantom jak ma na imię oraz, w którym bloku mieszka. W trakcie rozmowy do policjantów podszedł mężczyzna, który poinformował, że jest ojcem dziecka. 47-latek tłumaczył, że nie zauważył, kiedy jego syn odszedł z placu zabaw, na którym byli razem. Policjanci po sprawdzeniu personaliów mężczyzny sprawdzili również jego stan trzeźwości. Okazało się, że nieodpowiedzialny rodzic miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci całe i zdrowe dziecko przekazali matce. Kobieta była trzeźwa. Nieodpowiedzialny tata nie uniknie kary za swoje zachowanie.

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów o wzmożenie opieki nad dziećmi i maksymalną troskę o bezpieczeństwo najmłodszych. Chwila nieuwagi czy to w domu, czy to nad wodą lub na spacerze może doprowadzić do bardzo groźnej sytuacji, w której zagrożone może być życie lub zdrowie małej pociechy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this