Znajdź nas na

FAKTY

Ukradł rower z Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Św.! Policja publikuje jego wizerunek!

Funkcjonariusze z Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy, poszukują mężczyzny, który 21 września z Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Sandomierskiej 2 w Ostrowcu Św., dokonał kradzieży roweru marki Indiana X Cross o wartości szacunkowej 3000 zł.

fot. Świętokrzyska Policja

Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowany został przez kamery monitoringu szkoły. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma około 175 cm wzrostu. Ma brodę. 

W dniu zdarzenia sprawca ubrany był w czapkę z daszkiem, koszulkę z krótkim rękawem koloru ciemnego, krótkie spodenki w kolorze ciemnym z białym paskiem na bokach czarne buty.

Osoby, które rozpoznają człowieka widocznego na fotografiach lub posiadają wiedzę na temat powyższej kradzieży, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św., osobiście, przy ul. Aleja 3 Maja 9 lub telefonicznie pod numerami 47-80-42 380, 47-80-42-350. Policja zapewnia o anonimowości. 

fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this