Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Uratowali niejedno życie! Odeszli na zasłużoną emeryturę!

Strażacy Jerzy Osowski i Jarosław Borek przeszli na zasłużoną emeryturę. Gasili niejeden pożar, uratowali niejedno życie. Za ofiarną służbę podziękował im komendant i młodsi koledzy!

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

28 lutego był ostatnim dniem służby w strukturach Państwowej Straży Pożarnej dla dwójki strażaków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Na świadczenie emerytalne przeszedł st.ogn. Jerzy Osowski oraz st.ogn. Jarosław Borek. W związku z tym w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 2 Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św. odbyła się uroczysta zmiana służby z udziałem komendanta powiatowego st. bryg. Roberta Grudnia.

Odchodzący strażacy dali się poznać jako koleżeńscy i godni zaufania funkcjonariusze. Na ich profesjonalizm i oddanie służbie mogli liczyć nie tylko ich przełożeni ale również młodsi  koledzy i osoby potrzebujące pomocy czy wsparcia.

Podczas uroczystości padły podziękowania za lata służby na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz życzenia wszystkiego, co w życiu najlepsze. Strażacy zapewniają, że o swoich starszych kolegach nie zapomną

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this