Znajdź nas na

FAKTY

W Urzędzie Miasta w Ostrowcu Św. poprosiliśmy o doprecyzowanie słów wiceprezydenta! Wciąż czekamy na odpowiedź!

Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej 14 marca 2023 roku Artur Łakomiec, wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego powiedział cyt. „Nie ukrywamy, że już od paru miesięcy dochodziły sygnały, że przeciwnicy polityczni coś szykują na naszego prezydenta”. W Urzędzie Miasta w Ostrowcu Św. zapytaliśmy więc m.in. w jakiej formie sygnały docierały do urzędu miasta? Czy sprawa została zgłoszona do właściwych służb? Wciąż czekamy na odpowiedź.

Zdjęcie ilustracyjne Od lewej: prezydent Jarosław Górczyński i pierwszy wiceprezydent Artur Łakomiec fot. Urząd Miasta w Ostrowcu Św.

– Chciałbym tylko państwu przypomnieć, że jest w Polsce zasada domniemania niewinności, więc nie chciałbym tutaj, żeby wykorzystywać tę sytuację do celów politycznych i cały czas wierzymy w to, że sprawa zakończy się pozytywnie. Nie ukrywamy, że już od paru miesięcy dochodziły sygnały, że przeciwnicy polityczni coś szykują na naszego prezydenta. Chciałbym tylko państwu  przypomnieć zdarzenie z 2016 roku, gdzie na Klubie Prawa i Sprawiedliwości  padły słowa, że jeżeli prezydenta Górczyńskiego nie zamkniemy, to nie wygramy z nim wyborów – mówił podczas konferencji prasowej, jaka odbyła się 14 marca (wtorek) Artur Łakomiec, wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego. 

Ponieważ wiceprezydent nie podał konkretów, na skrzynkę mailową sekretariatu Urzędu Miasta w Ostrowcu Św. 16 marca przesłaliśmy pytania, prosząc o podanie źródła informacji, na którą powołał się wiceprezydent. W jakiej formie Urząd Miasta w Ostrowcu Św. otrzymywał sygnały, dotyczące działań prowadzonych przeciwko prezydentowi Ostrowca Św.? Prosiliśmy  o przesłanie materiałów, które świadczyłyby o tym fakcie? Czego dotyczyły „sygnały”, o których mówił wiceprezydent? Czy sprawa została zgłoszona do właściwych służb? Jeśli tak jakich i kiedy?

Niestety do dziś (wtorek, 20 marca godz. 9.00) nie otrzymaliśmy odpowiedzi.   

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this