Znajdź nas na

FAKTY

Przez Czajęcice mknął z prędkością 111 km na godzinę!

W miniony weekend policjanci z ostrowieckiej komendy ujawnili na drogach naszego powiatu jednego nietrzeźwego kierującego. Ponadto mundurowi zatrzymali uprawnienia 3 kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h i jechali szybciej, niż pozwalają na to przepisy.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Łukasz Grudniewski

Pomimo licznych działań prewencyjnych i nasilonych kontroli drogowych, wciąż na naszych drogach nie brakuje pijanych kierowców. Niemałe kłopoty czekają 29-letniego mieszkańca gminy Bodzechów, który odważył się kierować pojazdem marki BMW w stanie nietrzeźwości. Do jego zatrzymania doszło w minioną sobotę (18 marca) w samo południe w miejscowości Świrna. W trakcie interwencji mundurowi ustalili, że 29-latek kierował swoim autem mając blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i kilkuletni zakaz kierowania pojazdami.

Dodatkowo w czasie ostatniego weekendu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 3 osobom uprawnienia do kierowania za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się 54-letni kielczanin, który w miejscowości Czajęcice poruszała się pojazdem marki Ford z prędkością 111 km/h.

Mundurowi apelują  do kierowców o jazdę zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz obowiązującymi znakami.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this