Znajdź nas na

FAKTY

W wypadku w Boksycce stracił najbliższe mu osoby! Potrzebuje pieniędzy na rehabilitację!

Miał plany, marzenia, bezpieczeństwo i kochającą rodzinę. W ciągu kilku sekund stracił wszystko. Jako jedyny z pasażerów Fiata przeżył makabryczny wypadek w Boksycce, do którego doszło tydzień temu (niedziela, 28 maja). Żadna kwota nie zrekompensuje mu straty najbliższych. Ernest, potrzebuje jednak środków na leczenie i rehabilitację. Pomóc może każdy.

Źródło: FB Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Św.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 28 maja około g. 5.30 na Drodze Krajowej nr 9 w miejscowości Boksycka, w powiecie ostrowieckim. 37-latek kierujący pojazdem marki Mercedes, zjechał na pas jezdni przeznaczony do ruchu w przeciwnym kierunku i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki Fiat, którym podróżowało 6 osób. W następstwie zderzenia śmierć ponieśli kierowca Fiata i czworo pasażerów tego auta, a jeden z pasażerów Fiata i kierowca Mercedesa z obrażeniami trafili do szpitali.

Dziś nastoletni Ernest, który w wypadku stracił swoich najbliższych potrzebuje środków na rehabilitację i powrót do sprawności. Żadna kwota nie jest i nie będzie w stanie zrekompensować tak ogromnej straty, ale może pomóc na dalszych etapach leczenia.

Pomóc można wpłacając środki poprzez zbiórkę założoną na profilu:

https://zrzutka.pl/udr5nz?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR0DN76qs67qCr7WSsWOkSwm8s0IEwqMuSzxZ8gi0RB6wVTgY1XNn69PDIQ

Rodzina Ernesta dziękuje za każdą pomoc. 

Jak mawiał Jan Paweł II „Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi” .

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this