Znajdź nas na

PO GODZINACH

Wakacyjna Trasa Dwójki – najbliższy przystanek w Kielcach!

Największe wakacyjne przeboje muzyczne, krajowe i zagraniczne gwiazdy z królową polskiej piosenki Marylą Rodowicz na czele oraz fantastyczna atmosfera – to wszystko znajdą Państwo podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, która w niedzielny wieczór 8 sierpnia zawita do Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach. Partnerem tego wydarzenia jest Województwo Świętokrzyskie.

Wakacyjna Trasa Dwójki, w niedzielny wieczór,8 sierpnia zawita do Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach. Partnerem tego wydarzenia jest Województwo Świętokrzyskie. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Andrzej Bętkowski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Wakacyjna Trasa Dwójki „Lato muzyka zabawa” to cykl koncertów emitowanych na antenie TVP 2 od 2019 roku. Tego lata trasa obejmuje 10 koncertów plenerowych w różnych miastach. A najbliższy odbędzie się w najpiękniejszym polskim amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni.

W ramach wydarzenia, w ciągu najbliższych 7 dni Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego przeprowadzi na antenie TVP 2 kampanię promocyjną, przedstawiającą największe turystyczne atrakcje naszego regionu. Wyemitowane zostaną spoty, zwiastuny oraz miniaudycje, w których pojawią się materiały filmowe prezentujące m.in. Święty Krzyż, nasze najpiękniejsze zamki czy królewskie miasto Sandomierz. 3 sierpnia, z Muzeum Wsi Kieleckiej – Parku Etnograficznego w Tokarni oraz Zamku w Chęcinach, na antenie TVP 2 nadana zostanie część porannego programu „Pytanie na Śniadanie”, podczas którego zaproszeni goście z województwa będą opowiadać o regionie.

Zwieńczeniem  całości będzie niedzielny koncert w Amfiteatrze Kadzielnia, emitowany na żywo na antenie TVP 2 (początek godz. 20:40), w trakcie trwania którego również nie zabraknie akcentów promocyjnych. Przed kielecką publicznością wystąpią popularni polscy i zagraniczni wykonawcy muzyki tanecznej i rozrywkowej, m.in.: Maryla Rodowicz, After Party, Camasutra, Czadoman, Kasia Moś, a także tegoroczne uczestniczki Eurowizji – Elena oraz Albina.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this