Znajdź nas na

PO GODZINACH

Wakacyjna Trasa Dwójki trwa – nagrania do programu „Pytanie na śniadanie”!

W Parku Etnograficznym w Tokarni oraz na Zamku w Chęcinach nagrywano ujęcia do programu „Pytanie na śniadanie” w TVP2.

Nagranie do „Pytania na śniadanie” na Zamku w Chęcinach i na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Ujęcia nagrano w ramach działań promocyjnych województwa świętokrzyskiego związanych z realizacją wydarzenia “Wakacyjna Trasa Dwójki na antenie TVP 2”. Można je zobaczyć na stronie PYTANIENAŚNIADANIE. Zaprezentowano atrakcje województwa świętokrzyskiego: Święty Krzyż, zamek Krzyżtopór, Sandomierz, Świętokrzyski Park Narodowy.

Marcin Piętak, radny Sejmiku i prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego w Tokarni opowiadał o regionie, jego atrakcjach geologicznych i Górach Świętokrzyskich. A na Zamku w Chęcinach promował turystykę aktywną, m.in.: ścieżki rowerowe czy spływy kajakowe.

Konrad Szymański, przewodnik zachęcał do zwiedzania Zamku w Chęcinach. Małgorzata Imiołek – kierownik Działu Edukacji Etnograficznej Muzeum Wsi Kieleckiej zapraszała do sielskiego skansenu. O edukacyjnej działalności muzeum, warsztatach, ciekawych wydarzenia, czy rodzinnych imprezach muzealnych opowiadała Aleksandra Imosa, animatorka Muzeum Wsi Kieleckiej.

Pytanie na śniadanie w województwie świętokrzyskim:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this