Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Weekend zaczął się od wypadków! Jeden na Radwana, drugi w gminie Bodzechów! Utrudnienia w ruchu! W akcji lotnicze pogotowie ratunkowe!

Do dwóch groźnie wyglądających wypadków doszło dziś na terenie miasta i powiatu ostrowieckiego. Jeden miał miejsce na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II i Radwana, drugi w gminie Bodzechów, w miejscowości Szwarszowice. Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Ostrowcu Św.

Weekend zaczął się od wypadków na drogach naszego powiatu.

– Dzisiaj około godziny 13.20 doszło do zdarzenia drogowego na terenie gminy Bodzechów, gdzie jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadąca od strony Kielc pojazdem marki Peugeot kobieta zjechała na pobocze, a następnie straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem marki Nissan, którym podróżowały trzy osoby. Zderzyły się dwa pojazdy na terenie Szwarszowic. Na miejsce zostały wysłane wszystkie służby. Ruch jest zablokowany – powiedziała nam w rozmowie telefonicznej Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Ostrowcu Św.

W wyniku zdarzenia wszystkie osoby zostały przewiezione do okolicznych szpitali, a kierująca pojazdem marki Peugeot została przetransportowana lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Kielcach. Droga jest zablokowana, objazd odbywa się przez miejscowości Świrna, Mychów.

Do drugiego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Radwana i Alei Jana Pawła II.

– Kierująca Volkswagenem jechała ulicą Bałtowską prosto, w kierunku ulicy Radwana, natomiast mężczyzna kierujący Oplem, skręcał w lewo w ulicę Jana Pawła II. Doszło do kolizji. Kobieta została przewieziona do szpitala – dodaje Ewelina Wrzesień.

Trwają czynności wyjaśniająca obydwa wypadki.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this