Znajdź nas na

FAKTY

Województwo świętokrzyskie: 97 ozdrowień i 4 nowe zakażenia koronawirusem!

Województwo świętokrzyskie: 97 ozdrowień i 4 nowe zakażenia koronawirusem!
– Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem – poinformowała Marzena Chodakowska z Biura Prasowego Wojewody Świętokrzyskiego. W sumie w Polsce w ciągu ostatniej doby odnotowano 377 nowych i potwierdzonych zakażeń. Zmarło 15 zakażonych osób. Najmłodsza z nich miała 63 lata.

Zdjęcie ilustracyjne

O 377 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało dziś (14 września) Ministerstwo Zdrowia. Zakażenia odnotowano na terenie województw: mazowieckiego (61), małopolskiego (52), pomorskiego (46), śląskiego (45), podkarpackiego (41), opolskiego (26),  łódzkiego (24), kujawsko-pomorskiego (24), wielkopolskiego (23), dolnośląskiego (9), podlaskiego (8), lubuskiego (5), świętokrzyskiego (4), lubelskiego (4), zachodniopomorskiego (3), warmińsko-mazurskiego (2).

Według danych resortu zdrowia zmarło 15 osób zakażonych koronawirusem. Najmłodsza z nich miała 63 lata – kobieta hospitalizowana w Lipsku, najstarsza – 91 lat (kobieta hospitalizowana w Krakowie). 

– Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem – poinformowała Marzena Chodakowska z Biura Prasowego Wojewody Świętokrzyskiego. 

To: 47-letni mężczyzna z powiatu koneckiego, 28-letnia kobieta z powiatu koneckiego, 54-letnia kobieta z powiatu koneckiego i 62-letnia kobieta z powiatu buskiego. 

Na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 97 ozdrowień w powiatach:kieleckim – 59  w Kielcach – 38.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 1639 zachorowań na COVID-19, w tym 53 zgony oraz 1296 ozdrowień.

 Obecnie: 44 osoby są hospitalizowane, 1165 osób jest poddanych kwarantannie, 49 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ćmielów: Zamówił pizzę i za nią nie zapłacił, potem okradł sklep spożywczo-przemysłowy! Został aresztowany na 3 miesiące!

FAKTY

Koronawirus: 1136 nowych przypadków zakażenia w Polsce, 36 z nich na terenie województwa świętokrzyskiego!

FAKTY

Przemysław Długosz: Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt to zamach na polskie rolnictwo! Akcja ulotkowo-informacyjna na targowisku miejskim!

FAKTY

Konsultant ds. medycyny rodzinnej: problem z kierowaniem osób z kwarantanny na testy!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this