Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Wypadek w okolicach węzła „Brezelia”! Wśród poszkodowanych dzieci!

W okolicach węzła „Brezelia” doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych do wypadku z udziałem dzieci w wieku od 3,5 do 6 lat. Dzieci zostały przetransportowane do szpitala w celu dalszych badań.

fot. Łukasz Grudniewski/nOSTRO.info

W okolicach węzła Brezelia doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych do wypadku z udziałem dzieci w wieku od 3,5 do 6 lat. dzieci zostały przetransportowane do szpitala w celu dalszych badań. Prawdopodobną przyczyną kolizji – wymuszenie pierwszeństwa.

– Ze wstępnych ustaleń wynikało, że od strony Ćmielowa samochodem osobowym marki Fiat jechał 60-letni mężczyzna, wykonując manewr skrętu w lewo, w kierunku ulicy Samsonowicza, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Ostrowca Św. samochodzie marki BMW, którym kierował 43-letni mężczyzna. W wyniku tego zdarzenia trójka pasażerów w wieku od 3,5 do 6 lat została przewieziona do szpitala najprawdopodobniej w Kielcach. Po przeprowadzonych badaniach będzie wiadomo, jakich doznali obrażeń – powiedziała nam p.o. asp. Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Droga była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo, kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu dokonywali czynności procesowych.

1 Comment

1 Comment

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this