Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Wypadek za wypadkiem!

Trwa seria niebezpiecznych zdarzeń drogowych na naszych drogach. Wczoraj doszło do dwóch wypadków. W pierwszym potrącona została 58-letnia kobieta, w drugim w Bori (gmina Ćmielów) doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Dziś ponownie zderzyły się dwa auta na skrzyżowaniu ulic 25-lecia Wolności oraz Jana Piwnika „Ponurego”

fot. KP PSP w Ostrowcu Św.

Wczoraj tuż przed godziną 6.00 21-latek, kierujący samochodem marki Rover potrącił na pasach 58-letnią kobietę. – 21-latek nie zauważył przechodzącej przez przejście dla pieszych 58-latki, która upadła na przednią szybę samochodu, a następnie przewróciła się na jezdnię – tłumaczy aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kierujący wraz z pasażerem auta pomogli kobiecie podnieść się z jezdni, a gdy zobaczyli, gdy nic jej nie jest następnie odprowadzili ją do domu. Po pewnym czasie kobieta gorzej się poczuła, wezwane zostało Pogotowie, przybyła także Policja. 58-latka została przewieziona do szpitala. Doznala ogólnych potłuczeń ciała.

Okazało się, że 21-latek ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawa trafi do sądu, grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Zderzenie dwóch aut

11 kwietnia około godziny 12.00 w miejscowości Boria (gm. Ćmielów) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych (Audi A5 oraz Skoda Felicia), którymi podróżowały cztery osoby. Wszyscy poszkodowani opuścili pojazdy o własnych siłach. Kierowca Skody i jeden z pasażerów Audi zostali przewiezieni do szpitala przez zespoły ratownictwa medycznego. Pozostali uczestniczący w wypadku nie uskarżali się na dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli płyny eksploatacyjne z jezdni. W działaniach trwających niecałe dwie godziny brały udział cztery samochody ratowniczo-gaśnicze. (Opracował: mł. kpt. Tomasz Duda)

Wypadek na Zygmuntówce

Na skrzyżowaniu ulic 25-lecia Wolności oraz Jana Piwnika „Ponurego” około godziny 14.30 (obok ulicy Samsonowicza i węzła przy obwodnicy na Goździelinie doszło do zdarzenia drogowego.

– Kierujący ciężarówką marki Renault nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, wykonując manewr skrętu w lewo w kierunku Alei 25-lecia, zderzył się z pojazdem marki BMW. Kierujący pojazdem marki BMW został przewieziony do szpitala, celem ustalenia obrażeń, jaki doznał. Droga jest tam zablokowana, ponieważ nastąpił wyciek paliwa z tej ciężarówki – dodaje aspirant Ewelina Wrzesień.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this