Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zaatakowali, ukradli telefon i pieniądze. Na wyrok poczekają w areszcie!

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić parze rabusiów, którzy w niedzielny wieczór zaatakowali 50-letniego mężczyznę na jednej z ulic Ostrowca Św. Na wyrok poczekają w areszcie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Sytuacja miała miejsce w minioną niedzielę późnym wieczorem na jednej z ulic Ostrowca Świętokrzyskiego . 50-letni mężczyzna został zaatakowany przez parę rabusiów. Najpierw 32-letnia kobieta uderzyła go w głowę butelką, a następnie ze swoim 44-letnim kompanem zabrała mu telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie 160 złotych.

O całym zdarzeniu zostali poinformowani policjanci. Stróże prawa chwilę po zdarzeniu, zatrzymali 32-latkę, przy której znaleźli skradziony telefonu. Niedługo później doszło do zatrzymania drugiego sprawcy.

Para była już wcześniej znana organom ścigania ze swej przestępczej działalności. W poniedziałek zostały z nimi wykonane czynności procesowe. Wczoraj z wnioskiem Policji i Prokuratury 32-latka i 44-latek trafili przed oblicze sądu, który zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this