Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zgubiło ich uzależnienie od … kawy!

O tym, że picie kawy może być zgubnym nałogiem przekonała się 21-letnia ostrowczanka i jej o 16 lat starszy towarzysz. Po tym jak w jednym z marketów dokonali kradzieży różnego rodzaju kaw, zostali zatrzymani przez ostrowieckich mundurowych. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W miniony czwartek, około godziny 10.00 policjanci z ostrowieckiej komendy otrzymali informację, iż znana im z przestępczej działalności para, w jednym z ostrowieckich marketów dokonała kradzieży różnego rodzaju kaw.

Stróże prawa postanowili natychmiast zweryfikować swoje ustalenia. Podczas patrolowania miasta, policjanci  zauważyli znaną im 21-letnią kobietę w towarzystwie 37-latka. Jak się okazało mieli oni przy sobie skradzione kawy.

Wielbiciele kofeinowych napoi uszczupli sklepowe półki, w jednym z ostrowieckich marketów o 15 opakowań z kawami o łącznej wartości ponad 600 złotych. Mundurowi ustalili, że ta sama para kilka dni wcześniej w innym markecie na terenie miasta dokonała kradzieży wkrętarki oraz 12 sztuk kawy. Swoim działaniem sprawcy spowodowali straty o łącznej wartości ponad 650 złotych.

Obydwoje zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. W piątek sprawcy usłyszeli zarzuty dwóch kradzieży, do których się przyznali.

Teraz  za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Za kradzież może grozić im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec Św.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this