Znajdź nas na

FAKTY

Zabił czworonoga! Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności!

18 maja informowaliśmy o 55-letnim mieszkańcu gminy Kunów, który w bestialski sposób zabił kota. Dziś, ostrowiecka policja poinformowała o kolejnym oprawcy zwierząt, 32-letnim ostrowczaninie, który został zatrzymany w minioną środę (3 czerwca). Mężczyzna usłyszał już zarzut uśmiercenia psa. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Ostrowca Św., który w minioną środę zabił czworonoga,

Jak informuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. 3 czerwca, kilka minut przed godziną 22.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zabiciu psa przez 32-letniego mieszkańca miasta.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani mundurowi, którzy pod wskazanym adresem zastali zgłaszającą oraz jej 32-letniego konkubenta. Jak ustalili stróże prawa do przestępstwa miało dojść kilka godzin wcześniej. Wtedy to, wspomniany mężczyzna miał wyjść z domu na spacer z psem, a następnie w jednym z opuszczonych budynków go uśmiercić.

W toku prowadzonych czynności mundurowi odnaleźli martwe zwierzę, które zostało zabezpieczone do badań. W chwili zatrzymania 32-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna została zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W miniony piątek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this