Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zaginął Grzegorz Wzorek! Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję!

Grzegorz Wzorek ma 31 lat i jest mieszkańcem gminy Tarłów. Przez rodzinę po raz ostatni widziany był 17 sierpnia 2020 roku ok godz. 5.30. Od tamtej pory nie jest znane jego miejsce pobytu. Nie nawiązał również żadnego kontaktu z rodziną. Opuszczając miejsce zamieszkania poinformował, że udaje się do Ostrowca Świętokrzyskiego w celach zarobkowych. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny.

Fot. Policja

Grzegorz wzorem ma 184 cm wzrostu, ok 130 kg wagi, posiada widoczne ubytku w uzębieniu, sylwetkę krępą, nos prosty. W chwili zaginięcia nie posiadał zarostu, blizn i tatuaży, posiadał okulary korekcyjne. W dniu wyjścia z domu ubrany był w krótkie spodenki koloru ciemnego, koszulkę z krótkim rękawem koloru szarego, buty sportowe koloru szarego. Miał ze sobą torbę podróżną koloru granatowego.

Opuszczając miejsce zamieszkania poinformował, że udaje się do Ostrowca Świętokrzyskiego w celach zarobkowych.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z KPP w Opatowie, ul. Sienkiewicza 30. Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr 47 80 52 205 lub 112.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this