Znajdź nas na

FAKTY

Zaginął Marek Rzeszowski! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Marek Rzeszowski ma 38 lat, 180 centymetrów wzrostu, jest krępej budowy ciała. Ostatni raz kontaktował się z rodziną 10 listopada. Od tego czasu bliscy i znajomi nie mają od niego żadnych wieści. Ostatnim miejscem pobytu zaginionego mieszkańca Kielc była Hiszpania, gdzie wyjechał w celach zarobkowych.

Źródło: Świętokrzyska Policja


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Kielcach poszukują 38- letniego mieszkańca Kielc. W ostatnim czasie zaginiony przebywał na terenie Hiszpanii, gdzie udał się w celach zarobkowych. Ostatni raz kontaktował się z rodziną 10 listopada. Od tego czasu mężczyzna nie nawiązał kontaktu z bliskimi, nie powrócił do miejsca zamieszkania, a jego miejsce pobytu nie jest znane.

Michał Rzeszowski ma 180 cm wzrostu, włosy bardzo krótkie brązowe, oczy brązowe, jest krępej budowy ciała. W dniu wyjazdu do Hiszpanii ubrany był szary dres, buty czarne sportowe, nie posiadał kurtki. Zaginiony miał czarną torbę podróżną oraz czarną saszetkę, posiadał dokumenty oraz telefon komórkowy.

Osoby, które posiadają informacji na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Kielcach pod numerem telefonu 41-349-3110, numerem alarmowym 112 lub dowolną jednostką Policji.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this