Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zdejmij nogę z gazu! „Bezpieczna DK 9” już w niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca ostrowieccy policjanci, w godzinach od 06.00 do 22.00 na odcinku drogi krajowej nr 9 na terenie naszego powiatu przeprowadzą policyjne kontrole w ramach działania „Bezpieczna DK nr 9”.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Działania policjantów mają na celu wyeliminowanie kierujących, którzy nie stosują się do ograniczenia prędkości,  jak również uświadomienie wszystkim, jak poważne konsekwencje powoduje ignorowanie przepisów prawa.  Zbyt duża prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych, niejednokrotnie są to zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym, a obrażenia ciała jakich doznają uczestnicy takich wypadków są bardzo poważne. Zmniejszenie prędkości często decyduje o życiu i zdrowiu poszkodowanych.

Celem akcji jest przede wszystkim zminimalizowanie zagrożenia w ruchu drogowym na głównym ciągu komunikacyjnym przebiegającym przez teren powiatu ostrowieckiego.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku w trakcie kierowania pojazdami, zwłaszcza na drogach, gdzie jest zwiększone natężeniu ruchu

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Rewitalizacji Bałtowa nie będzie?

FAKTY

Uczniowie Staszica potrafią się dzielić! Gry planszowe, zabawki i słodycze trafiły do „Naszego Domu” w Denkowie! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Widziałeś mężczyznę ze zdjęcia? Powiadom Policję!

FAKTY

Na Traugutta, Świętokrzyskiej i Sandomierskiej będzie bezpieczniej!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this