Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Zderzył się z nieletnim rowerzystą! Policja ustala tożsamość kierowcy!

Dziś, w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Iłżeckiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem prawidłowo jadącego ścieżką rowerową, 12-letniego rowerzysty z samochodem marki Alfa Romeo. Chłopiec przebywa w szpitalu w Kielcach.

Zdjęcie ilustracyjne

Dziś tuż po godzinie 16.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nieletniego rowerzysty i kierowcy pojazdu marki Alfa Romeo.

– Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Iłżeckiej. Chłopiec jechał ścieżką rowerową w kierunku działek i wtedy dotychczas nie ustalony mężczyzna, kierujący pojazdem marki Alfa Romeo ni ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu rowerzyście, 12-latkowi. W wyniku tego zdarzenia doszło do zderzenia między pojazdem, a rowerem Chłopczyk został zabrany do szpitala. Z relacji świadków wynika, że kierowca Alfy Romeo udzielił chłopcu pierwszej pomocy w takim sensie, że wysiadł z samochodu i podniósł go, stwierdził chyba, że nic mu się poważnego nie stało, po czym odjechał. Wtedy ktoś ze świadków zadzwonił na policję i poinformował, że doszło do zdarzenia z udziałem dziecka i że kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia – relacjonuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Aktualnie trwają czynności mające na celu ustalenie danych personalnych tego sprawcy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this