Znajdź nas na

FAKTY

Zderzył się z nieletnim rowerzystą! Policja ustala tożsamość kierowcy!

Dziś, w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Iłżeckiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem prawidłowo jadącego ścieżką rowerową, 12-letniego rowerzysty z samochodem marki Alfa Romeo. Chłopiec przebywa w szpitalu w Kielcach.

Zdjęcie ilustracyjne

Dziś tuż po godzinie 16.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nieletniego rowerzysty i kierowcy pojazdu marki Alfa Romeo.

– Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Iłżeckiej. Chłopiec jechał ścieżką rowerową w kierunku działek i wtedy dotychczas nie ustalony mężczyzna, kierujący pojazdem marki Alfa Romeo ni ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu rowerzyście, 12-latkowi. W wyniku tego zdarzenia doszło do zderzenia między pojazdem, a rowerem Chłopczyk został zabrany do szpitala. Z relacji świadków wynika, że kierowca Alfy Romeo udzielił chłopcu pierwszej pomocy w takim sensie, że wysiadł z samochodu i podniósł go, stwierdził chyba, że nic mu się poważnego nie stało, po czym odjechał. Wtedy ktoś ze świadków zadzwonił na policję i poinformował, że doszło do zdarzenia z udziałem dziecka i że kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia – relacjonuje Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Aktualnie trwają czynności mające na celu ustalenie danych personalnych tego sprawcy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Tragedia w Miłkowie! Nie żyją cztery osoby z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Frajda i sposób na życie! Dziś kolejne fazy rozgrywek w Bewitched Gaming Ostrowiec!

FAKTY

W Miłkowskiej Karczmie zamiast zapachu sosen wdychają smród wysypiska! ZUO „Janik” tłumaczy: Już pod koniec września mieszkańcy odczują różnicę!

FAKTY

Czy dzieci z Ukrainy zajęły miejsca w szkołach średnich uczniom z powiatu ostrowieckiego?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this