Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Złodziej z gminy Bodzechów w rękach mundurowych!

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi z terenu gminy Bodzechów. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie kradzieży m.in. przyczepki samochodowej, akumulatorów, szlifierki kątowej i metalowych elementów. Wartość start pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 2500 złotych. Dzisiaj (środa, 23 lutego) 25-latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed prokuratorem.

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Do kradzieży doszło w połowie lutego, na terenie jednej z posesji w gminie Bodzechów. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, łupem sprawcy padły: przyczepka samochodowa własnej konstrukcji, akumulatory samochodowe, szlifierka kątowa oraz inne metalowe elementy. Wartość utraconego mienia zgłaszający wycenił na kwotę ponad 2500 złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ćmielowie. 

W miniony poniedziałek (21 lutego) stróże prawa wpadli na trop sprawcy tego przestępstwa. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Bodzechów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy odzyskali część skradzionych przedmiotów. Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Dzisiaj ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed prokuratorem.

Zgodnie z kodeksem karnym może grozić mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this