Znajdź nas na

FAKTY

Złodzieje rowerów zatrzymani przez ostrowieckich policjantów!

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu starachowickiego, którzy podejrzani są o kradzież rowerów z terenu Ostrowca Św. i Kielc. Ostrowieccy mundurowi odzyskali 7 skradzionych jednośladów. Łupem złodziei padały rowery o wartości od 400 do 1700 złotych.

fot. Świętokrzyska Policja

Od ponad miesiąca do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wpływały zawiadomienia dotyczące kradzieży rowerów. Czynności w tych sprawach podjęli funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich. Ostatecznie współpraca z operatorem miejskiego monitoringu zaowocowała ustaleniem osób podejrzewanych o przestępstwa.

W miniony poniedziałek (28 września) do policyjnej celi trafił 37-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego. Następnego dnia stróże prawa zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn, w wieku 23 i 31-lat . Do zatrzymania „kolekcjonerów” jednośladów doszło na terenie Starachowic. Łącznie stróże prawa odzyskali 7 rowerów, sześć, skradzionych w Ostrowcu Św. i jeden w Kielcach. Mieszkańcy powiatu starachowickiego usłyszeli już zarzuty.

Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość kradzionych rowerów wahała się od 400 do 1500 zł.

fot. Świętokrzyska Policja

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this