Znajdź nas na

FAKTY

Anna Krupka szefem świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości!

Decyzją Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości Anna Krupka została szefem okręgu partii w województwie świętokrzyskim. – To wielkie zobowiązanie nie tylko wobec 40 tysięcy wyborców, którzy na mnie głosowali, ale także 310 tys. osób popierających Prawo i Sprawiedliwość w województwie świętokrzyskim – skomentowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Anna Krupka.

Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Anna Krupka, była wiceminister w Ministerstwie Sportu i Turystyki została nowym szefem świętokrzyskich struktur PiS. Jak tłumaczy na swoim profilu w mediach społecznościowych jest to dla niej wielkie zobowiązanie wobec wyborców, którzy na nią głosowali, a także wszystkich zwolenników PiS w województwie świętokrzyskim.  Dodaje, że zamierza usprawnić działania partii i jej struktur w tym regionie.  

– To także wyzwanie, by przygotować partię Prawo i Sprawiedliwość do nadchodzących wyborów samorządowych oraz do Parlamentu Europejskiego. Zamierzam usprawnić działanie partii i jej struktur w województwie świętokrzyskim, które zacznę od  spotkań i rozmów z parlamentarzystami, a także ze strukturami Prawa i Sprawiedliwości w poszczególnych powiatach. Mam swoje koncepcje i pomysły, ale oczywiście będę zawsze otwarta na dobre dla Prawa i Sprawiedliwości propozycje – tłumaczy Anna Krupka.

Deklaruje, że Biuro Zarządu Regionalnego będzie zawsze stało otworem dla członków organizacji, z którymi zamierza tę organizację współtworzyć i prowadzić ją do kolejnych wyborów.

Źródło: FB Anna Krupka

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this