Znajdź nas na

FAKTY

Aprilią bez uprawnień!

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniemu ostrowczaninowi, który kierując motocyklem marki Aprilla na przejściu dla pieszych wyprzedzał inny pojazd. Do zdarzenia doszło na ul. Siennieńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że jadący jednośladem nie posiada uprawnień do kierowania i ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Wczoraj (poniedziałek, 2 stycznia) przed południem policjanci z zespołu „Speed” ostrowieckiej drogówki  patrolując teren służbowy ul. Siennieńskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim zauważyli jak kierujący motocyklem wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych. Mundurowi natychmiast zatrzymali kierującego jednośladem do kontroli drogowej. Po chwili okazało się, że 35-latek jadący motocyklem marki Aprilia nie posiada uprawnień do kierowania. Sprawdzenie w systemie policyjnym wykazało również, że ma on orzeczony sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 

Za popełnione wykroczenie ostrowczanin został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem karnym w wysokości 1500 złotych oraz 15 punktami karnymi. Teraz za jazdę bez uprawnień oraz za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this