Znajdź nas na

PO GODZINACH

Balony w kształcie serca, „Zaułek Zakochanych” i muzyka z głośników, czyli „Walentynki” na ostrowieckim Rynku!

Czerwone balony w kształcie serc przystroiły ostrowiecki Rynek. Wszystko za sprawą nadchodzącego Święta Zakochanych. – Na zimowy walentynkowy spacer zapraszam na Rynek miejski. Na wszystkich zakochanych i nie tylko, czeka sympatyczna podświetlana dekoracja – zachęca Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Św.

Na zdjęciu Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Św. Źródło: Urząd Miasta w Ostrowcu Św.

– Jedna z alejek na ostrowieckim Rynku przeobraziła się w „Zaułek Zakochanych” – taką informację otrzymaliśmy dziś z Urzędu Miasta w Ostrowcu Św. Wszystko za sprawą nadchodzącego walentynkowego weekendu. Z tej okazji, z myślą o mieszkańcach Ostrowca Świętokrzyskiego, została przygotowana specjalna niespodzianka. Wiszące serca przyozdobiły głogi, a kolejne ozdobiły drzewa oraz słupy oświetleniowe.

Pojawiły się też dwa  świetlne serca – idealne do romantycznych zdjęć. Na zakochanych czekają również dwie udekorowane sercami ławeczki. 

Jak czytamy w informacji prasowej: – Całości dodają charakteru plansze z mottem corocznego już eventu „Zakochani w Ostrowcu”. Nie zabraknie też oprawy muzycznej. Z głośników na Rynku popłyną bowiem miłosne przeboje. Dodatkową atrakcją będzie ustawiona już o 10.00 w „Zaułku Zakochanych” ramka w kształcie serca.

– Na zimowy walentynkowy spacer zapraszam na Rynek miejski. Na wszystkich zakochanych i nie tylko, czeka sympatyczna podświetlana dekoracja. Może wzorem poprzednich lat, jakiś gentleman oświadczy się wybrance swojego serca?  Wszystko jest możliwe – podsumowuje Jarosław Górczyński.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this