Znajdź nas na

GMINA ĆMIELÓW

Walentynki z Panem Imbryczkiem!

Baloniki w kształcie serc i słodki poczęstunek od ćmielowskiego imbryczka – taki prezent z okazji „Walentynek” mieszkańcom gminy Ćmielów sprawili pracownicy Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie. – Było mnóstwo uśmiechów i ciepłych słów. W dzisiejszych, trudnych czasach to często „towar” deficytowy. Chociaż w taki sposób mogliśmy spędzić ten dzień z mieszkańcami naszej gminy. Mam nadzieję, że umililiśmy im ten dzień – mówi Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor ćmielowskiego domu kultury

Źródło: Dzień Dobry Ćmielów

Pomimo że pandemia nie ułatwia im pracy, pracownicy Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w  Ćmielowie starają  się wychodzić do mieszkańców z różnymi pomysłami. Raz w internecie, innym razem w terenie, ale zawsze z zachowaniem obostrzeń, wynikających z pandemii koronawirusa.

– Walentynki to święto nie tylko zakochanych. Tego dnia pamiętamy także o naszych przyjaciołach, o okazywaniu miłości i czułości drugiemu człowiekowi. Wraz z pracownikami domu kultury postanowiliśmy w przededniu tego święta, wyjść do naszych mieszkańców. Nie mogło zabraknąć naszej ćmielowskiej maskotki  –  Pana Imbryczka, który wyposażony w kosz pełen słodkości i i baloniki w kształcie serca,  wyszedł na spotkanie mieszkańcom – tłumaczy Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie. 

Źródło: Dzień Dobry Ćmielów

Jak dodaje, akcja spotkała się z ciepłym przyjęciem mieszkańców. Nie brakowało pamiątkowych zdjęć, uśmiechów i ciepłych słów.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this