Znajdź nas na

FAKTY

Bezpłatna cytologia i mammografia w Świętokrzyskim Centrum Onkologii! Sprawdź czy kwalifikujesz się do programu!

Już w najbliższa sobotę, 14 stycznia w godzinach 9.00-14.00 w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach będzie można wykonać bezpłatną cytologię i mammografię. Badania realizowane są w ramach programów profilaktyki onkologicznej. ŚCO zaprasza na „Białą sobotę na dobry początek”. Sprawdź czy kwalifikujesz się do programu.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Warto rozpocząć nowy rok z kompletem badań i pewnością, że nic nam nie dolega. Na dobry początek 2023 roku Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w ramach programów profilaktyki onkologicznej. 

Dostępne będą badania z zakresu: cytologii konwencjonalnej i na podłożu płynnym (podczas jednej wizyty wykonywane są dwa badania) – dla pań w wieku 25-59 lat w ramach Programu profilaktyki raka szyjki macicy; rejestracja na badania: 609 99 00 33, a także mammografia – dla pań w wieku 50-69 lat w ramach Programu profilaktyki raka piersi.

Rejestracja na badania pod numerem:  607 77 88 88.

Badania są wykonywane w ramach realizowanych przez ŚCO projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this