Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Ciągnęło ich do metalu! Grozi im do 5 lat!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali 31-latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży metalowych krążków o wartości 1000 złotych. W kradzieży pomagał mu kolega. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W minioną środę, 17 kwietnia do ostrowieckiej policji wpłynęło zawiadomienie dotyczące kradzieży i usiłowania kradzieży metalowych krążków z terenu jednej z firm, która mieści się w okolicach osiedla Hutniczego.

W trakcie prowadzonych działań  policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy  uzyskali informację, iż sprawcą tych przestępstw jest 31-letni mieszkaniec Ostrowca. Mężczyzna przyznał się policjantom do usiłowania kradzieży mienia o wartości 1000 złotych w dniu 17 kwietnia. Kradzieży miał dokonać wspólnie z zatrzymanym dzień wcześniej za jazdę na „podwójnym gazie” 26-letnim kolegą. Obydwaj mężczyźni usłyszeli dodatkowo zarzuty kradzieży tych samych metalowych krążków, które padały ich łupem od początku kwietnia. Ich wartość to 5000 złotych.   

 Za kradzież ustawodawca przewidział karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this