Znajdź nas na

FAKTY

Ćmielów: Grożąc pozbawieniem życia zażądał pieniędzy!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ćmielowie w bezpośrednim pościgu zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na 63-latce. Łupem agresora padły pieniądze w kwocie… 10 złotych. Wczoraj (czwartek, 15 września) Sąd Rejonowy w Opatowie zostawał wobec napastnika środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Świętokrzyska Policja

W miniony wtorek (13 września) po godzinie 14.00 do Komisariatu Policji w Ćmielowie zgłosiła się 63-letnia kobieta. Z jej relacji wynikało, że kilka minut wcześniej, na przystanku autobusowym podszedł do niej znany jej 26-latek. Mężczyzna popchnął ją i przewrócił na ławkę, następnie grożąc pozbawieniem życia zażądał wydania pieniędzy w kwocie 20 złotych. Kobieta obawiając się napastnika wydała mu pieniądze w kwocie 10 złotych, które posiadała przy sobie. Po uzyskaniu tych informacji policjanci z miejscowego komisariatu natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po kilku minutach, po pościgu zatrzymali sprawcę tego przestępstwa, który następnie trafił do policyjnej celi. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 

Wczoraj (czwartek, 15 września) na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Opatowie za dokonanie rozboju zostawał wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this