Znajdź nas na

GMINA ĆMIELÓW

Cukierek albo psikus! Na dzieci z gminy Ćmielów będzie czekać mnóstwo atrakcji!

W piątek, 27 października na dzieci z gminy Ćmielów będzie czekać mnóstwo atrakcji. Wśród nich: Taniec Wednesday, upiorne balony, dyniowy curling, czy straszny poczęstunek. Wszystko za sprawą zabawy pod nazwą: „Cukierek albo Psikus”. – Zachęcamy wszystkie dzieci, aby tego dnia przyszły do nas w przebraniu. Przewidzieliśmy bowiem konkurs na najstraszniejsze przebranie – mówi Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie.

Źródło: Dom Kultury w Ćmielowie

Pomysł na październikową zabawę dla najmłodszych mieszkańców gminy zrodził się bardzo spontanicznie podczas rozmowy telefonicznej pomiędzy Wiolettą Rogalą-Mazur, dyrektorem ćmielowskiego domu kultury, a Joanną Borkowską, kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Ćmielowie.  

– Zastanawiałyśmy się jaką propozycję na wspólne spędzenie wolnego czasu moglibyśmy jeszcze przygotować dla najmłodszych mieszkańców. Jesień to czas, gdy pogoda bywa kapryśna. Ciężko zaplanować wydarzenie, które mogłoby odbyć się na dworze, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy będzie, czy nie będzie padać. Aby dzieci miały dobre warunki do zabawy postanowiliśmy zorganizować zabawę dla dzieci  „Cukierek albo psikus” w Dziennym Domu Seniora – wyjaśnia Wioletta Rogala-Mazur.

Wioletta Rogala-Mazur, dyrektor Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie wraz z ćmielowską czarownicą, której dzieci z gminy Ćmielów mają wymyślić imię
Źródło: Dom Kultury w Ćmielowie

Dzieci będa uczestniczyc w zabawach prowadzonych przez profesjonalne animatorki z Sienna. Przewidziano różne straszne śmieszne atrakcje.

– Na pewno będzie wesoło. Planujemy słodki straszny poczęstunek oraz konkurs na najstraszniejsze przebranie. Odwiedzając placówki edukacyjne z terenu naszej gminy z zaproszeniami, tłumaczyliśmy dzieciom, że bardzo mile widziane są przebrania. Dla najlepiej przebranych dzieci mamy przygotowane atrakcyjne nagrody. Myślę, że warto się postarać. Będzie dużo innych atrakcji. Wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować konkurs dla dzieci na nazwę dla naszej ćmielowskiej czarownicy. Mieszkały w województwie świętokrzyskim, które słynie z czarownic – tłumaczy dyrektor domu kultury w Ćmielowie. 

Zaproszenia otrzymały wszystkie dzieci z placówek oświatowych z terenu gminy Ćmielów Źródło: Dom Kultury w Ćmielowie

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.30. Szczegóły na plakacie. 

Źródło: Dom Kultury w Ćmielowie

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this