Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Czarny weekend dla ostrowieckiej siatkówki!

Spełnił się najbardziej czarny z możliwych scenariuszy. Siatkarki KSZO Ostrowiec S.A. przegrały walkę o możliwość dalszej gry Lidze Siatkówki Kobiet. Zwycięzcą baraży jest Wisła Warszawa, która wygrała trzy spotkania z Ostrowicką drużyną. Kibicom należy się wyjaśnienie obecnej sytuacji. Czy władzom klubu wystarczy odwagi, aby pochylić głowy i wyznać grzechy przed mieszkańcami Ostrowca Św.?

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Ostatni histeryczny, jak określiła go część kibiców, ruch z zatrudnieniem nowego trenera, nie pomógł w wygraniu baraży o utrzymanie się w siatkarskiej lidze kobiet. O co tak naprawdę chodziło – nie wiemy.
František Bočkay z pierwszego trenera przesunięty do drugiego rzędu, jak stwierdzili kibice – zdegradowany, do tego nowy trener, z niepewną przeszłością, siatkarki, które według plotek krążących w kuluarach, buntują się i nie chce grać, bo albo nie dostają wypłat, albo nie zawsze otrzymują je w terminie, a na dokładkę dwa mecze przed końcem rywalizacji z nowym trenerem, który nawet nie miał czasu, aby poznać zespół. Czy to elementy większego planu, żeby wyprowadzić KSZO z LSK? O to często pytali nas kibice? Żal tylko tych dzieci ze szkół, które przyciągane na hale MOSiR-u musiały oglądać przez kilka miesięcy tę agonię klubu.

Na meczu wyjazdowym z Wisłą Warszawa siatkarki KSZO przegrały 3:0. (25:22, 25:17, 25:23). Tym samym zakończyła się ich przygoda z Ekstraklasą!

– Po co było marnotrawić pieniądze wszystkich mieszkańców Ostrowca Św., lepiej było zrezygnować z rozgrywek jeszcze zimą. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dzieciaki – komentował pan Andrzej, kibic którego spotkaliśmy po ostatnim przegranym barażu w Ostrowcu Św.

– Nie będę komentował tej sytuacji, bo musiałbym przeklinać – skwitował Pan Bogdan, który jak sam mówi jest jednym z najwierniejszym i najwytrwalszych kibiców w Ostrowcu Św. Jak podkreślał jego cierpliwość się skończyła, ma dość farsy.

Kibice pytają nas w mailach do redakcji kto jest odpowiedzialny za to co od dłuższego czasu działo się na parkiecie pomarańczowo-czarnych. Jedno jest pewne, przygoda z Ligą Siatkówki Kobiet dla zespołu z Ostrowca Św. właśnie dobiegła końca.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this