Znajdź nas na

FAKTY

Część radnych z Klubu aresztowanego prezydenta nie chce być z nim kojarzona!

Jak poinformowała nas jedna z osób należąca do środowiska związanego z aresztowanym na trzy miesiące prezydentem Ostrowca Świętokrzyskiego – część radnych z KWW Jarosława Górczyńskiego chce się definitywnie odciąć od prezydenta. – Nie będziemy tarczą, do której wszyscy będą strzelać. Chcemy pomagać ludziom – mówi nasz informator.

Konferencji prasowa, zorganizowana 14 marca, po informacji o pierwszym zatrzymaniu Jarosława Górczyńskiego, prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Informacja o ponownym zatrzymaniu przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, a następnie aresztowaniu na trzy miesiące, Jarosława Górczyńskiego, prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego wywołała burzliwą dyskusję nie tylko wśród mieszkańców miasta, ale także radnych, należących dotychczas do jego Komitetu. Jak zapewnia nasz informator, część radnych z Komitetu KWW Jarosława Górczyńskiego, nie chce być oceniana przez pryzmat zarzutów, jakie postawiono włodarzowi miasta.

– Nie będziemy tarczą , do której wszyscy będą strzelać. Przez ostatnie lata ciężko pracowaliśmy na to, aby nasze otoczenie się zmieniało. Znamy się dobrze, chcemy pomagać ludziom. My nie podpisujemy się pod tym, co się wydarzyło. Odcinamy się od tego – mówi nasz informator. 

Zaznacza też, że radni, którzy nie chcą być utożsamiani z aresztowanym prezydentem, chcą działać pod innym szyldem i stworzyć nową formację. Dodaje, że to podstawa, aby klub mógł dalej funkcjonować. 

– Chcemy się definitywnie odciąć od tego, co zrobił Jarosław Górczyński – podsumowuje nasz informator. Do zmian ma dojść w najbliższym czasie. 

1 Comment

1 Comment

  1. Jan

    28 maja, 2023 at 10:27

    To jest ta monea,kórą znaleziono w domu prezysena Ostrowca?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this