Znajdź nas na

FAKTY

Czterech poszukiwanych w rękach ostrowieckich mundurowych! Wśród zatrzymanych również kobieta!

Ostrowieccy kryminalni w ciągu dwóch dni zatrzymali cztery osoby. Wszyscy byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Najdłużej w więziennej celi spędzi 45-latka. Kobieta za dokonaną kradzież pożegnała się z wolnością na 8 miesięcy.

fot. Świętokrzyska Policja

Jednym z zadań, które realizują policjanci w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Zdarza się to podczas sprawdzania ich miejsca zamieszkania lub pobytu, ale także w trakcie kontroli drogowych lub innych czynności służbowych. Dzięki ustaleniom policjantów z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy doszło do zatrzymania 2 mężczyzn z Ostrowca Świętokrzyskiego. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa „wpadł” 62-latek. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili kryminalni, za dokonane oszustwo w więziennej celi spędzi najbliższe 3 miesiące. Kolejno do grona zatrzymanych dołączył 40-latek, który z wolnością pożegnał się na 31 dni. Poszukiwany był przez miejscowy sąd za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Dziś (4 listopada) z samego rana do listy osób zatrzymanych dołączyło dwoje poszukiwanych. Kryminalni mieli przypuszczenia, że ścigani przez wymiar sprawiedliwości mogą ukrywać się pod jednym adresem. Ich podejrzenia szybko się potwierdziły. Bowiem na miejscu zastali oni poszukiwaną 45-latkę oraz 39-latka. Kobieta w odosobnieniu spędzi najbliższe 8 miesięcy za dokonaną kradzież. Z kolei jej znajomy z wolnością pożegnał się na kilkanaście dni za popełnione wykroczenia.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this