Znajdź nas na

FAKTY

Dwie młode osoby z powiatu ostrowieckiego zakażone koronawirusem! Ich stan jest dobry!

U dwóch z trzech osób z powiatu ostrowieckiego, które wczoraj (piątek, 13 marca) przetransportowano do Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach stwierdzono zakażenie koronawirusem. Jak poinformował nas Zbigniew Koniusz, Wojewoda Świętokrzyski są to osoby młode, a ich stan jest dobry.

Zdjęcie: FB Szpital Starachowice Grafika: naOSTRO.info

Dziś po godzinie 8.00 Ministerstwo Zdrowia na Twitterze poinformowało o 13 nowych zakażeniach koronawirusem. Wyniki dotyczą dwóch osób z województwa świętokrzyskiego: Starachowice, trzy województwa dolnośląskiego: Wrocław i Bolesławiec, pięć z województwa lubelskiego: miasto Lublin, dwie z województwa świętokrzyskiego: ze Starachowic i trzy z województwa łódzkiego: Łódź.

Zdjęcie: FB Szpital Starachowice

– Wczoraj w godzinach popołudniowych mieliśmy potwierdzone dwa przypadki zakażenia koronawirusem. Osoby te przebywają w szpitalu w Starachowicach, pochodzą z powiatu ostrowieckiego. Ich stan ogólny jest dobry. Osoby te są młode, przyjechały z zagranicy z objawami nienasilonymi, ale z potwierdzonym wywiadem, w kierunku kontaktu z koronawirusem. Stąd też ich hospitalizacja – tłumaczy Zbigniew Koniusz, Wojewoda Świętokrzyski.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this