Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Edyta Handze i Dorota Łukawska kandydatkami do Sejmu z ramienia KO! Marzena Dębniak powalczy o Senat!

Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Katarzyna Lubnauer, szefowa Nowoczesnej, Barbara Nowacka z Inicjatywy Polska oraz Urszula Zielińska, członek Zarządu Partii Zieloni ogłosili wczoraj oficjalne listy do Sejmu i Senatu RP. Wśród kandydatów z województwa świętokrzyskiego znaleźli się: Edyta Handze, Dorota Łukawska i Marzena Dębniak.

Źródło: Twitter

– Posiedzenie rady krajowej Platformy Obywatelskiej, ale jesteśmy tu z przedstawicielami Koalicji Obywatelskiej: Inicjatywa Polska, Nowoczesna, Zieloni, to partnerzy z którymi podejmujemy wielkie wyzwanie – wybory 2019 – jesteśmy razem. Obiecaliśmy, że będziemy budować koalicję, są z nami samorządowcy, są obywatele, są Ci, którzy chcą angażować się w te wybory, chcą pomóc dobrym listom, są na listach wyborczych do Sejmu i do Senatu. Jesteśmy także w procesie wybierania szefów sztabów. To wszystko jest dzisiaj przed nami. Wybieramy ekipę, która ma być w Sejmie i w Senacie nie po to by korzystać ze służbowych limuzyn, czy służbowych samolotów. Jesteśmy po to, żeby pomagać ludziom i dlatego idziemy do tych wyborów – mówił podczas konferencji prasowej, podczas której ogłoszono oficjalne listy do Sejmu i Senatu, Grzegorz Schetyna.

Wśród kandydatów z województwa świętokrzyskiego do Senatu znaleźli się: Marzena Dębniak z powiatu ostrowieckiego, aktualny Starosta Powiatu Ostrowieckiego oraz Edward Rzepka z Kielc.

O miejsce w Sejmie z województwa świętokrzyskiego powalczą, z jedynką Bartłomiej Sienkiewicz, z dwójką – Adam Cyrański i z miejscem trzecim Marzena Okła-Drewnowicz. Z powiatem ostrowieckim związane są dwie kandydatki z 32 osobowej listy: Edyta Handze oraz Edyta Łukawska.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Radny powiatowy podczas sesji apelował do wójta Waśniowa! Dzięki jego interwencji transport uczniów odbędzie się zgodnie z prawem!

FAKTY

Starostwo ogłasza kolejny konkurs! Tym razem poszukuje podinspektora w wydziale Infrastruktury i Rozwoju!

FAKTY

Wioletta Zbrożyna: Jak już coś się stanie, to będzie za późno! Apel mieszkanki na sesji Rady Gminy w Waśniowie!

FAKTY

Oprócz miłości do bliźniego, warto promować miłość do ojczyzny! Ostrowieccy Patrioci uczcili pamięć o Armii Krajowej!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this