Znajdź nas na

FAKTY

O 74 kilometry na godzinę za szybko!

Kolejna osoba straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym – tym razem aż o 74 km/h na godzinę za szybko po gminie Bałtów poruszał się 22-latek. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Przez najbliższe trzy miesiące za kierownicą nie siądzie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Niektórym kierowcom z naszego powiatu wciąż brakuje wyobraźni. Tym razem funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h zatrzymali mężczyznę, który poruszał się o wiele za szybko.

22-latek już stracił prawo jazdy, przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu. Oczywiście za swój rajd 22-latek został „nagrodzony” mandatem karnym.

Policja przypomina, że zgodnie z przepisami ruchu drogowego w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy już w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego organu zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Ponad 900 podpisów za referendum w sprawie odwołania rady gminy w Bałtowie!

FAKTY

Poseł Michał Cieślak zapewnia, że pracuje nad dużą inwestycją dla regionu!

FAKTY

W Miłkowskiej Karczmie żyją w epicentrum smrodu! Zebrali się, aby porozmawiać o problemie!

FAKTY

Marcin Jabłoński: Ostrowiecki Cech ma 257 lat tradycji, lecz musi iść z duchem czasu! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this