Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

O 74 kilometry na godzinę za szybko!

Kolejna osoba straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym – tym razem aż o 74 km/h na godzinę za szybko po gminie Bałtów poruszał się 22-latek. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Przez najbliższe trzy miesiące za kierownicą nie siądzie.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Niektórym kierowcom z naszego powiatu wciąż brakuje wyobraźni. Tym razem funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim na odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h zatrzymali mężczyznę, który poruszał się o wiele za szybko.

22-latek już stracił prawo jazdy, przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu. Oczywiście za swój rajd 22-latek został „nagrodzony” mandatem karnym.

Policja przypomina, że zgodnie z przepisami ruchu drogowego w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy już w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego organu zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu!

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Czy to najwyższe w mieście stawki czynszu? Płacą za kredyt, mieszkań jednak wykupić nie będą mogli!

FAKTY

Mauzoleum czy Spółdzielnia Mieszkaniowa! Sprawą zajęła się prokuratura!

FAKTY

Od wspólnego świętowania niepodległości, po misję Apollo. Tydzień prac Urzędu Marszałkowskiego w filmowym skrócie! [VIDEO]

FAKTY

Radni KWW Jarosława Górczyńskiego zagłosowali za podwyżką opłat za śmieci! Pomyłka radnego PiS i brak prezydenta na sali!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this