Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Fortuna kołem się toczy!

W przypadku 30-letniego mężczyzny podejrzewanego o kradzież kół samochodowych o wartości 800 złotych, to chyba najtrafniejsze określenie. Sprawca tuż po dokonaniu przestępstwa został ujęty przez właściciela skradzionego mienia. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

naOSTRO.info

W niedzielę (10 lutego), około godziny 21.00 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące  kradzieży kół samochodowych. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że chwilę wcześniej przebywający w domu 20-letni mężczyzna wraz ze swoim znajomym zauważyli, że na terenie posesji zaświeciło się światło uruchomione przez fotokomórkę. Po chwili właściciel zauważył brak czterech kół samochodowych, które leżały przed domem. Podczas sprawdzania posesji, na sąsiedniej nieogrodzonej działce 20-latek wraz z kolegą zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli uciekać. Jeden z nich został szybko ujęty przez 20-latka, natomiast drugiemu udało się uciec.

W pobliskich zaroślach właściciel odnalazł należącego do niego koła. O całym zajściu zostali powiadomieni policjanci, którzy po przybyciu na miejsce zatrzymali ujętego sprawcę kradzieży, którym okazał się 30-letni ostrowczanin. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu przedstawili 30-latkowi zarzuty kradzieży kół samochodowych o wartości 800 złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this