Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Gdyby nie szybka reakcja świadka, pijacki rajd mógł skończyć się tragicznie!

Dzięki szybkiej reakcji świadka policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna jadący osobowym Volkswagenem miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz 55-letni ostrowczanin za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Grozi mu do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara grzywny.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info


W środę, 26 lutego tuż przed godziną 13.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie, że w stronę Ostrowca Świętokrzyskiego od miejscowości Janik całą szerokością jezdni porusza się  kierujący pojazdem marki Volkswagen. Świadek całej sytuacji podejrzewał, że mężczyzna jadący niemieckim autem, może być pijany. O swoich przepuszczeniach NIE tylko zawiadomił policjantów, ale postanowił „śledzić”  jadącego „wężykiem” mężczyznę, informując mundurowych o swojej lokalizacji. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na ul. Iłżecką, gdzie podjęli interwencję. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Policjanci szybko potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego. Okazało się, że 55-letni mieszkaniec Ostrowca Św. wsiadł za kierownicę swego pojazdu mając ponad 2 promile alkoholu.

Teraz mężczyźnie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara grzywny. Ostrowczanin stracił też swoje prawo jazdy.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Małgorzata Ślusarz: Przeszło dwa lata pielęgniarki w ośrodku zdrowia w Waśniowie były poniżane, traktowane w nieodpowiedni sposób!

FAKTY

Akt oskarżenia przeciwko Jarosławowi G. trafił do Sądu Rejonowego w Ostrowcu Św.!

FAKTY

Radni z Klubu PiS: Jesteśmy na granicy miasta prezydenckiego! Opozycja przeciwko absolutorium dla prezydenta!

FAKTY

13 nowych zakażeń koronawirusem w województwie świętokrzyskim!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this