Znajdź nas na

FAKTY

Gmina Ćmielów ma niespodziankę dla świeżo upieczonych rodziców!

Śliniaczek, body i torba z napisem „I Love Ćmielów” (Kocham Ćmielów) znajdą się w prezencie-niespodziance dla świeżo upieczonych rodziców z gminy Ćmielów. Dbając o rozwój gminy Ćmielów i jej przyszłość chciałabym, aby rodziło się więcej naszych mieszkańców. W tym roku liczba urodzeń już jest wyższa – mówi Joanna Suska, burmistrz Ćmielów.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

– Chcieliśmy zaoferować taki miły prezent na powitanie dla maluszków z naszej gminy – wyjaśnia Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa. 

W prezentowym zestawie, który otrzyma każda rodzina, w której pojawił się noworodek,  znajdują się torba na zakupy dla rodziców, a także urocze body i śliniaczek  dla nowych mieszkańców gminy.  Całość utrzymana jest w bielach, czerni  i czerwieni, z napisem „I Love Ćmielów”. 

Prezenty z uwagi na pandemię dostarczone zostaną przez kuriera bezpośrednio do domów.

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

– Z jednej strony jest to także promocja naszej gminy, ponieważ mamy piękne zakątki, wspaniałych mieszkańców i mamy piękne niemowlaki, które przychodzą na świat i dorastają właśnie w naszej gminie. Chcę, żeby w naszej gminie zatrzymał się dla nich świat. Życie przedszkolne,  szkolne, a później dorosłość. To będzie stanowić o rozwoju gminy w przyszłości – mówi  burmistrz Ćmielowa. 

Podkreśla, że coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem działek  w Ćmielowie.

– Mamy konkurencyjne ceny w stosunku do innych nieruchomości. Rodziny chcą się sprowadzać. Szczególnie zainteresowane są działkami w Podgrodziu i  Smykowie. To tak piękne i czyste ekologiczne miejsce, gdzie sprowadzają się rodziny spod Sandomierza. Mamy też tężnię solankową, która przyciąga turystów. Chcemy żeby w naszej gminie tętniło życie – podsumowuje burmistrz. 

fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

Dodaje, że w  tym roku wskaźnik urodzeń jest wyższy niż przed rokiem. 

– Do tej pory mamy bowiem zarejestrowanych 11 dzieci. Nie ukrywam, że to dobry prognostyk na przyszłość – podsumowuje.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this