Znajdź nas na

FAKTY

Gmina Kunów przygotowana do dystrybucji węgla!

Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy w Kunowie zapewnia, że gmina przygotowana jest do dystrybucji węgla po preferencyjnych cenach. Zainteresowanie jest spore. Do gminy wpłynęło 819 wstępnych deklaracji od mieszkańców zainteresowanych zakupem węgla dotowanego przez rząd.

Urząd Miasta i Gminy w Kunowie. Fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Jak już zapewniałem zrobimy wszystko, aby wesprzeć naszych mieszkańców. Jesteśmy po rozmowach z naszym lokalnym przedsiębiorcą, który posiada plac i wagę przy ulicy Kolejowej w Kunowie. Mamy już przydzielonego dostawcę węgla. Gmina czeka na podpisanie umów,  a także dopełnienie wszystkich niezbędnych formalności – tłumaczy Lech Łodej, burmistrz miasta i gminy Kunowa. 

Przyznaje, że do gminy wpłynęło 819 wstępnych deklaracji od mieszkańców, zainteresowanych zakupem węgla na preferencyjnych cenach.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

Czy Ostrowiec Świętokrzyski to miasto atrakcyjne do zamieszkania?

FAKTY

Nowe życie ruin walcowni w Nietulisku Dużym – historyczna perła gminy Kunów

FAKTY

Kielce: Zwolnienia grupowe w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie

FAKTY

Seniorzy z gminy Ćmielów i Grzegorzowic wspólnie świętowali Walentynki! [FOTO]

FAKTY

Reklama


Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this