Znajdź nas na

FAKTY

Inspektor w dziale organizacyjno-prawnym pilnie poszukiwany! Gdzie? W starostwie powiatowym!

Jeszcze tylko sześć dni na składanie dokumentów aplikacyjnych mają wszyscy zainteresowani pracą na stanowisku inspektor w Wydziale Organizacyjno-Prawnym w Referacie Organizacyjno-Administracyjnym ostrowieckiego starostwa powiatowego. Rekrutacja trwa do 10 czerwca

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Jak przeczytać możemy w ogłoszeniu praca ma charakter biurowy na stanowisku wyposażonym w komputer oraz urządzenia biurowe. Osoba, której zostanie przedstawiona propozycja zatrudnienia, będzie zobowiązana dostarczyć zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie.

Wymagania niezbędne to: spełnienie wymagań określonych w art. 6 ustawy o pracownikach samorządowych określonych dla stanowisk urzędniczych, wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie: Konstytucji RP, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, Ustawy o ochronie danych osobowych, Ustawy o dostępie do informacji publicznej, Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, Rozporządzenia w sprawie wydawania pozwoleń i zaświadczeń na przewóz zwłok i szczątków ludzkich, Ustawa o opłacie skarbowej, Rozporządzenia w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt, Ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej, a także Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Do tego biegła obsługa komputera, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na tym stanowisku, 3-letni staż pracy.

Są także wymagania dodatkowe jak umiejętność rozmowy z interesantem i pracy w zespole, znajomość obsługi pakietu OFFICE, dodatkowo mile widziane doświadczenie w administracji.

Według danych znajdujących się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim na dzień 3 czerwca 2019 w Wydziale Organizacyjno-Prawnym pracuje aktualnie 18 osób, w tym 12 w Referacie Organizacyjno-Prawnym. Zespół Radców Prawnych składa się z czterech osób.

Pełna treść ogłoszenia pod adresem:

http://ostrowiecki.eu/wp-content/uploads/2019/05/scan0045.pdf

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this