Znajdź nas na

FAKTY

Jarosław Kaczyński: Ja powiem tylko jedno, że trzeba się księdzu Aniołowi w pas kłaniać!

Podczas niedzielnego (3 lipca) spotkania z Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości słowa podziękowania od Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum imienia Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim za wsparcie finansowe – przekazał Andrzej Kryj, Poseł na Sejm RP. – To wsparcie to drobnostka, mniej niż drobnostka nawet – mówił prezes PiS.

Kwiaty Jarosławowi kaczyńskiemu, prezesowi PiS wręczyły Emilia Łupina, radna Rady Powiatu Ostrowieckiego i Renata Duda, radna Rady Miasta Ostrowca Św. Spotkanie odbyło się 3 lipca 2022 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Ostrowcu Św. fot. Marzena Gołębiowska/naOSTRO.info

– Panie prezesie, jeszcze tylko jedno słowo. Dziękuję w imieniu Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum imienia Jana Pawła II w Ostrowcu, które otrzymało od pana wsparcie finansowe, które jest bardzo za to wdzięczne i prosiło, żeby te słowa podziękowania Stowarzyszenia panu prezesowi przekazać – mówił poseł Andrzej Kryj. 

Okazuje się, że  Jarosław Kaczyński doskonale zna działalność księdza Pawła Anioła.

– Ja powiem tylko jedno, że trzeba się księdzu Aniołowi w pas kłaniać i jeszcze raz w pas kłaniać i ja się w pas kłaniam. Bo to są naprawdę wspaniali ludzie. To wsparcie, to drobnostka, mniej niż drobnostka nawet, ale bardzo jestem wdzięczny, bardzo bardzo dziękuję – podsumował Jarosław Kaczyński. 

Dom Ulgi w cierpieniu im. Jana Pawła II w Ostrowcu Św. ma służyć wszystkim ludziom: wierzącym i niewierzącym, nie tylko z miasta, powiatu ostrowieckiego. Powstał w budynku w którym mieścił się stary  szpital przy ul. Focha 5. Stanowi żywy pomnik pamięci Jana Pawła II.

O ostrowieckim Domu Ulgi w Cierpieniu pisaliśmy tutaj:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this