Znajdź nas na

FAKTY

Jechali do głośnej imprezy, znaleźli… ponad 40 gramów marihuany!

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 29-letniemu ostrowczaninowi, który w minioną niedzielę (3 maja) wpadł w ręce mundurowych. Mężczyzna w swoim mieszkaniu miał ponad 40 gramów marihuany. Wpadł, bo urządził za głośną imprezę.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

W minioną niedzielę (3 maja) kilka minut przed godziną 2.00 w nocy dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w bloku znajdującym się na terenie Ostrowca Św. ma miejsce głośna impreza.

Na miejscu mundurowi zastali czterech mężczyzn. W trakcie interwencji funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Swoje głośne zachowanie mężczyźni tłumaczyli świętowaniem z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania obecnego na miejscu 29-latka.

– W trakcie interwencji „imprezowicze” zachowywali się dość nerwowo. Po chwili na jaw wyszło, że ich zachowanie spowodowane było tym, że gospodarz imprezy posiadał w mieszkaniu susz roślinny wstępnie zidentyfikowany jako marihuana w ilości ponad 40 gramów – wyjaśnia Ewelina Wrzesień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św.

Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel zatrzymany. Ostrowczanin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this