Znajdź nas na

PO GODZINACH

Jutro koncert relaksacyjny, w poniedziałek – wykład psychologa. Kolejne zajęcia w ramach „Akademii pełnej zdrowia”!

Ruszają kolejne zajęcia, organizowane w ramach „Akademii pełnej zdrowia”. Na jutro (piątek, 24 maja) zaplanowano koncert relaksacyjny na osiedlu Słonecznym, w poniedziałek (29 maja) na temat rodzajów pamięci i jej funkcjonowania wykład w auli Zespołu Szkół nr 3 wygłosi psycholog – Łukasz Kot.

Źródło: naOSTRO.info

Przypomnijmy, że „Akademia Pełna Zdrowia”, to szereg działań profilaktyczno-edukacyjnych na rzecz mieszkańców. W ramach akcji odbywać się będą zajęcia ruchowe i rehabilitacyjne („Czas na aktywność”), konferencje, warsztaty i wykłady („Czas na edukację”), koncerty relaksacyjno-rekreacyjne, które poprowadzi Marcin Walas („Czas na relaks w ciszy”), konsultacje i badania profilaktyczne („Czas zadbać o zdrowie”) dla dzieci i dorosłych.

Po ciężkim tygodniu pracy, piątkowe popołudnie to idealny czas na relaks. Już jutro o godzinie 17.00 bursie szkolnej na Osiedlu Słonecznym 48 wszyscy zestresowani mieszkańcy powiatu ostrowieckiego, a także ci, którzy lubią relaksować się przy dobrej muzyce, będą mieli ku temu doskonałą okazję. W ramach zajęć „Czas na relaks” odbędą się koncert relaksacyjny na saksofon z towarzyszeniem pianina. Jak zapewnia organizator, Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy dźwiękach muzyki będzie można przenieść się do świata marzeń i odpocząć.

Rodzaje pamięci i jej funkcjonowanie

W ramach zajęć „Czas na edukację” w najbliższy poniedziałek odbędzie się wykład „Pamięć, rodzaje i funkcjonowanie” w wykonaniu psychologa, Łukasza Kota. Prelekcja rozpocznie się o godzinie 17.00 i będzie miała miejsce w auli Zespołu Szkół nr 3 (THM) przy ulicy Sandomierskiej 2 w Ostrowcu Św.

Osoby chętne do udziału w wykładzie proszone są o wcześniejszą rejestrację w Wydziale Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, pokój 201, I piętro lub telefonicznie 41 247-61-30 do 27 maja.

O Akademii pełnej zdrowia więcej pisaliśmy tutaj:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Tragedia w Miłkowie! Nie żyją cztery osoby z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Frajda i sposób na życie! Dziś kolejne fazy rozgrywek w Bewitched Gaming Ostrowiec!

FAKTY

W Miłkowskiej Karczmie zamiast zapachu sosen wdychają smród wysypiska! ZUO „Janik” tłumaczy: Już pod koniec września mieszkańcy odczują różnicę!

FAKTY

Czy dzieci z Ukrainy zajęły miejsca w szkołach średnich uczniom z powiatu ostrowieckiego?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this