Znajdź nas na

Subscribe

PO GODZINACH

Jutro koncert relaksacyjny, w poniedziałek – wykład psychologa. Kolejne zajęcia w ramach „Akademii pełnej zdrowia”!

Ruszają kolejne zajęcia, organizowane w ramach „Akademii pełnej zdrowia”. Na jutro (piątek, 24 maja) zaplanowano koncert relaksacyjny na osiedlu Słonecznym, w poniedziałek (29 maja) na temat rodzajów pamięci i jej funkcjonowania wykład w auli Zespołu Szkół nr 3 wygłosi psycholog – Łukasz Kot.

Źródło: naOSTRO.info

Przypomnijmy, że „Akademia Pełna Zdrowia”, to szereg działań profilaktyczno-edukacyjnych na rzecz mieszkańców. W ramach akcji odbywać się będą zajęcia ruchowe i rehabilitacyjne („Czas na aktywność”), konferencje, warsztaty i wykłady („Czas na edukację”), koncerty relaksacyjno-rekreacyjne, które poprowadzi Marcin Walas („Czas na relaks w ciszy”), konsultacje i badania profilaktyczne („Czas zadbać o zdrowie”) dla dzieci i dorosłych.

Po ciężkim tygodniu pracy, piątkowe popołudnie to idealny czas na relaks. Już jutro o godzinie 17.00 bursie szkolnej na Osiedlu Słonecznym 48 wszyscy zestresowani mieszkańcy powiatu ostrowieckiego, a także ci, którzy lubią relaksować się przy dobrej muzyce, będą mieli ku temu doskonałą okazję. W ramach zajęć „Czas na relaks” odbędą się koncert relaksacyjny na saksofon z towarzyszeniem pianina. Jak zapewnia organizator, Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy dźwiękach muzyki będzie można przenieść się do świata marzeń i odpocząć.

Rodzaje pamięci i jej funkcjonowanie

W ramach zajęć „Czas na edukację” w najbliższy poniedziałek odbędzie się wykład „Pamięć, rodzaje i funkcjonowanie” w wykonaniu psychologa, Łukasza Kota. Prelekcja rozpocznie się o godzinie 17.00 i będzie miała miejsce w auli Zespołu Szkół nr 3 (THM) przy ulicy Sandomierskiej 2 w Ostrowcu Św.

Osoby chętne do udziału w wykładzie proszone są o wcześniejszą rejestrację w Wydziale Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, pokój 201, I piętro lub telefonicznie 41 247-61-30 do 27 maja.

O Akademii pełnej zdrowia więcej pisaliśmy tutaj:

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Bajońskie zarobki prezesów i dyrektorów ostrowieckich spółek i zakładów miejskich!

FAKTY

Był dobrym duchem ostrowieckich rzemieślników i przedsiębiorców! Nie żyje Robert Minkina! Miał 64 lata!

FAKTY

Czy zakażenia w starachowickim oddziale Animex-u mają wpływ na zdrowie mieszkańców powiatu ostrowieckiego?

FAKTY

Radni powiatowi z PiS apelują do Jarosława Górczyńskiego! Wzywają do podjęcie pilnych działań w sprawie drogi wojewódzkiej nr 754!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this