Znajdź nas na

FAKTY

Już jutro rusza punkt szczepień drive-thru, zlokalizowany przy Targach Kielce!

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach od 6 maja uruchamia punkt szczepień przeciw COVID-19 typu drive-thru. Punkt zlokalizowany będzie przy Targach Kielce.

Źródło: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach i Urząd Miasta Kielce uruchamiają od jutra (6 maja) punkt szczepień typu drive-thru. Punkt z trzema stanowiskami zlokalizowany jest przy Targach Kielce. Wjazd znajduje się od strony ulicy Kongresowej.

– Osoby posiadające e-skierowanie będą mogły zaszczepić się szybko, bez wysiadania z auta – informuje Barbara Iwan, koordynująca szczepienia z ramienia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Jak dodaje, zgłaszając się do punktu, warto mieć przy sobie wypełniony formularz kwalifikacyjny, dotyczący stanu zdrowia. Zgłaszający będą mogli także otrzymać szablon na miejscu.

Szczepienia będą wykonywane preparatem koncernu AstraZeneca. Na szczepienia można zarejestrować się m.in. : przez internetowe konto pacjenta i infolinie 989. Po szczepieniu, osoby kierujące autem będą musiały odczekać na parkingu około 20 minut, natomiast pasażerowie samochodów kwadrans.

Jak informuje Barbara Iwan, szczepienia będą odbywać się w godzinach od 9.00 do 16.00. 7 maja szczepienia będą realizowane od 8.00 do 14.30.

– Zapraszamy wszystkich uprawionych do szczepień – zachęca Barbara Iwan.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this