Znajdź nas na

FAKTY

Kierowca BMW, które dachowało na Żeromskiego ukarany mandatem!

Mandatem został ukarany kierowca, który około godziny 1.00 w nocy z soboty na niedzielę dachował samochodem marki BMW na ulicy Żeromskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

fot. Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

– Do zdarzenia doszło około godziny 1.00 w nocy z 8 na 9 czerwca. Po naszym dojeździe okazało się, że na poboczu jezdni znajduje się samochód osobowy marki BMW 320D. Policji udało się ustalić właściciela auta. Samochód leżał na dachu. Nie było żadnych osób wewnątrz, jak i również przy pojeździe. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone. Działania straży pożarnej polegały na zebraniu niewielkiej plamy płynów eksploatacyjnych, która stwarzała zagrożenie na drodze – poinformował nas kpt. Sebastian Klaus z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dwa dni temu właściciel samochodu odebrał go z policyjnego parkingu.

– Zgłosił się właściciel wraz z kierującym, tamtej feralnej nocy, kolegą. Kierowca został on ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – tłumaczy mł. asp. Beata Grubner, pełniąca obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Joanna Suska: Nie chciałabym żeby na tej sali była uprawiana polityka! Czy Klub „Świt” Ćmielów stał się elementem gry politycznej?

FAKTY

Joanna Gałęzia nowym dyrektorem ds. finansowym ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim?

FAKTY

Tężnia solankowa w Ćmielowie już pod koniec września!

FAKTY

Pióra i zeszyty zamienili na karabiny, sale szkolne na pole bitwy! Jak wygląda Ostrowiec Świętokrzyski 99 lat po „Cudzie nad Wisłą”?

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this