Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kobieta z powiatu ostrowieckiego zakażona koronawirusem!

O 7 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowała dziś (7 kwietnia) po godzinie 10.00 Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego. Wśród zakażonych osób jest kobieta z powiatu ostrowieckiego.

Grafika: naOSTRO.info

O 7 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowała dziś (7 kwietnia) po godzinie 10.00 Ewa Łukomska, rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego. Wśród zakażonych osób jest kobieta z powiatu ostrowieckiego.

– W województwie świętokrzyskim potwierdzono 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. To 6 kobiet: 4 w sile wieku – z powiatu ostrowieckiego, jędrzejowskiego, starachowickiego i kieleckiego oraz dwie młode kobiety z powiatu skarżyskiego, a także mężczyzna w sile wieku z powiatu skarżyskiego – poinformowała Ewa Łukomska, rzecznik Wojewody Świętokrzyskiego.

W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego potwierdzono 10 przypadków zachorowań na COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (wtorek, 7 kwietnia) rano o 119 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem oraz o śmierci kolejnych czworga pacjentów.

Potwierdzone przypadki dotycz a 32 osób z województwa śląskiego, 19 osób z województwa dolnośląskiego, 16 osób z województwa wielkopolskiego, 14 osób z województwa małopolskiego, 10 osób z województwa lubelskiego, 7 osób z województw: zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego, 5 osób z województwa podlaskiego, 4 osoby z województwa warmińsko-mazurskiego, 3 osoby z województwa podkarpackiego, a także 2 osoby z województwa pomorskiego.

Zmarły kolejne cztery osoby. To 64-letni mężczyzna hospitalizowany w Krakowie, 83-letnia kobieta hospitalizowana w Tychach, 77-letni mężczyzna hospitalizowany w Poznaniu oraz 85-letni mężczyzna hospitalizowany w Łańcucie.

Liczba ofiar koronawirusa w Polsce wynosi już 111 osób, wyzdrowiały 162 osoby, zachorowało 4532.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Województwo świętokrzyskie: 29 nowych zakażeń koronawirusem! Wśród nich nastolatek z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wsparł ostrowieckie starostwo! 4,5 mln zł unijnego wsparcia trafi do 160 podmiotów z powiatu ostrowieckiego!

FAKTY

W Chocimowie pamiętają o tradycji! Monika Major: W modlitwie siła, a w figurce nadzwyczajna moc! [ZDJĘCIA]

FAKTY

Radni powiatowi z PiS apelują do Jarosława Górczyńskiego! Wzywają do podjęcie pilnych działań w sprawie drogi wojewódzkiej nr 754!

FAKTY

Reklama
Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this