Znajdź nas na

FAKTY

Kolejne czerwone serce na nakrętki stanęło w gminie Ćmielów!

Zgodnie z zapowiedziami Joanny Suski, burmistrza Ćmielowa, w gminie stanęło kolejne czerwone serce na nakrętki. Pomaganie stanie się jeszcze łatwiejsze w Borii i okolicznych miejscowościach. Tym razem nakrętki zbierane są dla małego Kubusia, na pokrycie bieżących kosztów związanych z jego leczeniem i rehabilitacją.

Teraz pomaganie stanie się łatwiejsze dla mieszkańców północnej części gminy Ćmielów fot. Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie

Mieszkańcy północnej części gminy Ćmielów mogą już zbierać kolorowe nakrętki bez konieczności przyjazdu z nimi do Ćmielowa.  Przy filii biblioteki w Borii stanęło ogromne, czerwone serce zakupione z inicjatywy Komisji ds. Akcji Charytatywnej „Nakręć się na pomaganie” na czele z Piotrem Małkiem, radnym Rady Miejskiej w Ćmielowie. 

Dotychczas serduszko na nakrętki znajdowało się tylko przy Domu Kultury imienia Witolda Gombrowicza w Ćmielowie.  

– Możemy pomagać na różne sposoby. Nie każdego stać na wpłatę pieniężną, ale kolorowe nakrętki ma w domu każdy z nas. Odkręcenie ich i wrzucenie do pojemnika na nakrętki nic nie kosztuje. Razem mamy wielką moc. Wiem, że w naszej gminie jest mnóstwo osób o wielkich sercach, nakręconych na pomaganie innym – mówi Joanna Suska, burmistrz Ćmielowa. 

Serce na nakrętki stanęło w Borii
fot. Urząd Miasta i Gminy w Ćmielowie

Przypomina, że nakrętki zbierane są dla Kubusia, mieszkańca gminy Ćmielów, który walczy o pierwszy krok. Chłopczykowi, na którego leczenie i rehabilitację środki zbiera Fundacja „Bo w nas jest moc”, pomóc można także poprzez portal pomagam.pl 

– Zebrane nakrętki, również te z Borii, zostaną sprzedane, a pieniądze przekazane na leczenie Kubusia – zapewnia Joanna Suska. 

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this