Znajdź nas na

Subscribe

FAKTY

Kolejny alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym

Mogłoby się wydawać, że to już koniec alarmów bombowych w Urzędzie Skarbowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nic bardziej mylnego! Po dłuższej przerwie po raz kolejny ogłoszony alarm bombowy. Pytanie czy uda się namierzyć sprawcę i kto w konsekwencji zapłaci za postawienie służ b w stan gotowości pozostaje otwarte.

Łukasz Grudniewski/naOSTRO.info

Dzisiaj w godz. przedpołudniowych dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w budynku urzędu skarbowego jest bomba, o poniższym fakcie poinformowała pracownica urzędu skarbowego, która otrzymała maila z pogróżkami.

– Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze policji oraz zostały powiadomione inne służby pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Decyzją naczelnika Urzędu Skarbowego zostały ewakuowano około 80 osób. Na miejsce zostali skierowani także policjanci z rozpoznania minersko-technicznego, którzy mieli sprawdzić budynek pod kątem obecności ładunków wybuchowych. Po dokonanym sprawdzeniu pracownicy wrócili do urzędu – relacjonował p.o. sierż. sztab. Sylwester Kaniewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do wykrycia sprawcy. Zajmuje się tym Wydział do Walki z Cyberprzestępczością w Kielcach.

Dołącz do dyskusji

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Connect
Zapisz się do newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowe podsumowanie wiadomość. Zapisz się do newslettera.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this